Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wojciech Grabiński zwyciężył w 6. Rogozińskim Półmaratonie Przemysła II

Zdjęcie aktualności Wojciech Grabiński zwyciężył w 6. Rogozińskim Półmaratonie Przemysła II fot. Kuba Kosmatka/ Maciej Januchowski

Wojciech Grabiński został zwycięzcą tegorocznego Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. W sobotę odbyła się szósta edycja tego wydarzenia. Najszybszemu biegaczowi pokonanie ponad 21 kilometrów zajęło godzinę 16 minut i 36 sekund.

Mówił zwycięzca półmaratonu Wojciech Grabiński.

Jak przyznała dyrektor biegu Natalia Pietrowiak uczestników głównego biegu nie było rekordowo dużo, jednak i tak wydarzenie należy zaliczyć do udanych.

Zadowolenia z organizacji w mieście półmaratonu nie kryje burmistrz Roman Szuberski, który od początku kibicuje biegaczom, a części z nich osobiści wręcza medale na mecie.

W tym roku wśród wręczających medal dla zwycięzcy był m.in. Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński. Wśród biegaczy byli ci z Rogoźna, ale również innych miejscowości regionu m.in. Mogilna, Chodzieży, Czerniejewa, Witkowa czy Gołańczy.