Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wkrótce odbędą się dwudniowe warsztaty fotografii przyrodniczej i krajoznawczej pn. „SPACER FOTOPUSZCZA ZIELONKA”

Zdjęcie aktualności Wkrótce odbędą się dwudniowe warsztaty fotografii przyrodniczej i krajoznawczej pn. „SPACER FOTOPUSZCZA ZIELONKA” fot. WRFM

Dwudniowe warsztaty fotografii przyrodniczej i krajoznawczej pn. „SPACER FOTOPUSZCZA ZIELONKA” odbędą się, po raz kolejny, dzięki Związkowi Międzygminnemu „Puszcza Zielonka” oraz gmin członkowskich ZMPZ. Udział w spacerze, który będzie miał miejsce 24 i 24 października, będzie na pewno niepowtarzalną okazją do obcowania z przyrodą Puszczy Zielonki, a do tego nauką, jak można ją uwiecznić w kadrze aparatu fotograficznego.

Mówi Izabela Paprzycka ze Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”.

Program obejmować będzie zajęcia teoretyczne, ćwiczenia praktyczne w terenie oraz omówienie zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów. Zajęcia poprowadzi znany fotograf przyrody Tomasz Skorupka. Podzieli się on swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spaceru.

Chęć uczestnictwa w warsztatach może zgłosić pocztą elektroniczną, pod adres: warsztatyprzyroda@puszcza-zielonka.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko, miejscowość, adres e-mail oraz nr telefonu. Zapisy potrwają do 20 października lub do wyczerpania limitu miejsc. Pierwszeństwo zapisu na warsztaty mają osoby, które nie brały jeszcze udziału w poprzednich edycjach. Warsztaty są bezpłatne, a wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie Urzędu Miasta i Gminy Skoki.

(Alicja Tylkowska)