Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wągrowiecki Aquapark gotowy na przyjęcie pierwszych po przerwie gości

Zdjęcie aktualności Wągrowiecki Aquapark gotowy na przyjęcie pierwszych po przerwie gości

Wągrowiecki Aquapark przygotowuje się do przyjęcia pierwszych, po okresie wstrzymania działalności, amatorów pływania i czynnego wypoczynku. Jego drzwi zostaną otwarte w sobotę.

Mówił Marek Meller, prezes Aquaparku.

Zakupiono automaty do dezynfekcji rąk. Będą ustawione przed wejściem do szatni, hali prysznicowej oraz basenowej z obowiązkiem ich użycia. Z jacuzzi, a także sauny mogą korzystać jednocześnie dwie osoby. Na basen każdy wchodzi w maseczce, którą zostawia w szatni. Przerwę w funkcjonowaniu wykorzystano na niezbędne naprawy oraz prace konserwacyjne. Obiekt zdezynfekowano, profesjonalnie wyczyszczono sale, niecki basenowe przy użyciu specjalistycznego sprzętu, detergentów i kosmetyków. Wykonano przegląd wszystkich instalacji technicznych.

Aktualnie dyrekcja pracuje nad wprowadzeniem zmian związanych z sanepidowskimi wymaganiami, czyli zapewnieniem bezpieczeństwa klientom. Jest to priorytet dla pływalni. Należy przecież tak zorganizować pracę punktu obsługi, a także innych działów aby pracownicy i amatorzy pływania byli w stu procentach bezpieczni.

(Cezary Kucharski)