Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W wągrowieckiej filii Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbyło się absolutorium

Zdjęcie aktualności W wągrowieckiej filii Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium odbyło się absolutorium fot. GSW Milenium

Kolejny, już jedenasty rocznik zakończył edukację w murach wągrowieckiej filii Gnieźnieńskiej Szkoły wyższej Milenium. W uroczystym Absolutorium wzięło udział ponad 30 studentów, którzy zakończyli naukę na studiach I stopnia na dwóch kierunkach – Pedagogika oraz Zarządzanie.

Absolutorium zostało uroczyście otwarte przez Rektora uczelni, doktora Krzysztofa Gawreckiego. Następnie za bardzo wysokie wyniki w nauce najlepsi tegoroczni absolwenci zostali nagrodzeni Tarczami Herbowymi Społeczności Akademickiej GSW Milenium, które są najwyższym odznaczeniem uczelni. Tarcze Herbowe otrzymali: z Kierunku Pedagogika - Estera Wiklandt, a z Kierunku Zarządzanie Maciej Kliszewski. Nagrody otrzymały również osoby, które wyróżniły się w trakcie studiowania wysoką aktywnością w działalności akademickiej i naukowej na rzecz Milenium.

W kolejnej części uroczystości Dziekan Filli GSW Milenium w Wągrowcu dr Mykola Orlykovskyi ogłosił laureatów konkursu na najlepsze prace dyplomowe. Nagrody przyznali: Starosta Powiatu Wągrowieckiego Tomasz Kranc, Burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt oraz Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak. Elementem kończącym uroczystość było tradycyjne udzielenie absolutorium przez Rektora i Dziekana Filii GSW Milenium w Wągrowcu oraz wspólne odśpiewanie „Gaudeamus”, którym Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium z dumą pożegnała kolejne pokolenie swoich absolwentów.

Studenci do uczelni wrócą już w październiku wraz z początkiem nowego roku akademickiego 2021/2022, na który cały czas trwa rekrutacja na studia.

(GSW Milenium)