Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W stawce czwartoligowych piłkarskich zespołów sytuacja staje się super korzystna dla Nielby Wągrowiec

Zdjęcie aktualności W stawce czwartoligowych piłkarskich zespołów sytuacja staje się super korzystna dla Nielby Wągrowiec fot. Pixabay

W stawce czwartoligowych piłkarskich zespołów sytuacja staje się super korzystna dla Nielby Wągrowiec. Podopieczni trenerów Radosława Kołackiego i Przemysława Arendta są niepokonani, więc prowadzą w tabeli z siedmiopunktową przewagą nad wydawałoby się faworytem do awansu Lubuszaninem Trzcianka. Wągrowczanie w sobotnim meczu rozgromili 15 drużynę ligowego rankingu KS Opatówek 9:2. Jakub Kubiński zdobył trzy gole, a Rafał Leśniewski dwa. Pozostałe były dziełem Jacka Figaszewskiego, Michałów Gruszki oraz Steinke, Patryka Soforka.


Wiceliderem jest nadal Lubuszanin, który powoli traci dystans i formę. Pojedynek z Pogonią Nowe Skalmierzyce przegrał 3:5. Bramki były autorstwa Radosława Barabasza, Pawła Iwanickiego, Łukasza Cyruka. Wicelider nie może być pewny swojej pozycji. Tylko punkt straty ma Unia Swarzędz, która pokonała Polonię Kępno 3:0.


Wyraźną zwyżkę formy prezentuje Orkan Śmiłowo. Jest już siódmy i traci dwa oczka do Centry Ostrów Wielkopolski. W sobotę wygrał z Olimpią Koło 4:2 po golach Adriana Mikołajczaka, Patryka Koca, Mateusza Tatery, Daniela Kozaka.

(Cezary Kucharski)