Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W lidze okręgowej prowadzi Polonia Chodzież

Zdjęcie aktualności W lidze okręgowej prowadzi Polonia Chodzież fot. WRFM

W lidze okręgowej prowadzi Polonia Chodzież. Wygrała ze Zjednoczonymi Kaczory 3:0. Adam Urbański, Mateusz Mach oraz gol samobójczy zapewniły zwycięstwo.


Unia Wapno jest wiceliderem z dwoma oczkami straty. Pokonała Sokoła Szamocin 3:1. Bramki strzelili Maciej Będzitko, Kacper Jucha i Kamil Barkowski. Dla Sokoła, który jest 11 trafił Kamil Zalewski.


Na trzeciej pozycji lokuje się Orkan Śmiłowo, który wygrał 4:1 z Notecią Dziembowo. Kłos Budzyń jest szósty. Wygrał z Wenus Jędrzejewo 2:1 po golach Krzysztofa Troczyńskiego. Sokół Damasławek zajmuje siódme miejsce. WKS Wyszyny pokonał 3:0. Bramki były dziełem Remigiusza Łuszczyńskiego, Adama Szczepaniaka i Ariela Boruckiego.


Aklasowy Sokół Mieścisko wygrał z 1920 Mosina 2:1. Bramki zdobyli Kamil Wojtkowiak i z 60 metra przelobował bramkarza Przemysław Gaca. Drużyna zajmuje 10 pozycję z 6 oczkami w dorobku. Pogoń Mogilno Dwa jest tuż za liderem. Pałuczanka Znin zajmuje dziesiątą lokatę. Zagłębie Piechcin jest 13.


BOSiR Barcin walczy w lidze okręgowej i jest szósty. Pokonał Noteć Łabiszyn 4:1. Bartłomiej Dreżewski, Damian Lewandowski, Daniel Nowakowski i Bartłomiej Świątek strzelili gole. Dla Noteci, która jest 12 trafił Paweł Witwicki. Tuż za nią lokuje się Szubinianka Szubin, która wygrała 5:3 z Kujawianką Strzelno.


Beklasowe LZS Grochowiska Księże pokonały 4:2 LZS Jadowniki. Gole zdobyli Marcin Sytek (2), Maciej Owczarzak. Padła bramka samobójcza. Sparta Janowiec Wielkopolski jest dziewiąta. Pokonała Promień Szczepanowo 2:1. Strzelcem dwóch goli był Miłosz Maciejewski.

(Cezary Kucharski)