Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W grupie seniorek rozgrywek hokeja na trawie prowadzi AZS Politechnika Poznańska

Zdjęcie aktualności W grupie seniorek rozgrywek hokeja na trawie prowadzi AZS Politechnika Poznańska fot. WRFM

W grupie seniorek rozgrywek hokeja na trawie prowadzi AZS Politechnika Poznańska, która w czterech spotkaniach zgromadziła 12 punktów. W drugim turnieju wygrała między innymi z trzecim w rankingu KS Rogowo 7:2. Hokeistki z Rogowa słabo radzą sobie w tym sezonie. Przegrały jeszcze ze Startem Brzeziny.


W tabeli juniorek Swarek Swarzędz jest drugi z taką samą liczbą punktów jak lider. Dobrze spisują się hokeistki LKS Gąsawa, które są trzecie i mają dwa oczka straty. W drugim turnieju wygrały z ostatnim KS AZS AWF Poznań 14:1. Z liderem przegrały 2:8. UKS Tarpany Gąsawa zajmują piątą lokatę. Młodsze dziewczęta przegrały z poznańską Politechniką 1:3. Pokonały jednak wicelidera ze Swarzędza 4:1.


Inauguracyjny turniej juniorskiej grupy B zakończył się sukcesem LKS Gąsawa. W pierwszym meczu ta drużyna wygrała z KS AZS AWF Poznań 10:0, a w drugim pokonała UKH Start 1954 Gniezno 8:3. W pojedynku gnieźnieńskich zespołów 7:1 lepszy od Stelli był UKH Start. Stella przegrała także 0:10 z KS AZS AWF Poznań.


W drugim turnieju grupy A LKS Rogowo przegrało z Siemianowiczanką 1:6 oraz KS Wartą Poznań 0:6. W klasyfikacji generalnej ma, zatem dwa zwycięstwa i tyleż samo porażek.

(Cezary Kucharski)