Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Umowa na wykonanie hali sportowej przy zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu podpisana

Zdjęcie aktualności Umowa na wykonanie hali sportowej przy zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu podpisana fot. Starostwo Powiatowe w Wągrowcu

Umowę z wykonawcą na budowę pełnowymiarowej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu podpisali starosta wągrowiecki Tomasz Kranc oraz wicestarosta Michał Piechocki. Wykonawca tej inwestycji został wybrany spośród 11 oferentów - to spółka komandytowa z Grębocina.

Mówi wicestarosta Michał Piechocki.

Na te chwilę pozostaje jeszcze wyłonienie inspektorów nadzoru i kierownika koordynującego prace, gdzie budowa nowej hali, to jeden z elementów tego przedsięwzięcia - na terenie placówki bowiem znajduje sie jeszcze budynek starej hali.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Wągrowcu w hali zaprojektowano trzy poziomy. Na parterze usytuowana będzie sala sportowa z boiskami do koszykówki, piłki nożnej halowej, piłki ręcznej, siatkówki oraz tenisa, płyta główna będzie mogła być podzielona na trzy niezależne boiska. Na piętrze powstaną trybuny oraz sala ćwiczeń. Część piwniczna, to magazyny oraz pomieszczenia gospodarczo - techniczne. Pomiędzy kondygnacjami powstanie winda, stanowiąca udogodnienie także dla osób z niepełnosprawnościami.

Termin zakończenia prac przewidziano na 30 września 2022 roku.

(Alicja Tylkowska)