Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Podsumowanie działań i efektów 16. Jarmarku Bożonarodzeniowego odbyło się w ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach

Zdjęcie aktualności Podsumowanie działań i efektów 16. Jarmarku Bożonarodzeniowego odbyło się w ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miasta i Gminy  w Skokach fot. UMiG Skoki

Podsumowanie działań i efektów 16. Jarmarku Bożonarodzeniowego odbyło się w ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach. Impreza miała miejsce pod koniec ub. roku, ale dopiero teraz można było ocenić wydarzenie, porozmawiać o niedociągnięciach i ewentualnych zmianach na przyszłe edycje. Kolejny raz, z powodu pandemii, jarmark, który zwykle odbywał się w Hali Sportowej w Skokach, musiał zostać przeniesiony na skockie targowisko. W tym roku, po raz pierwszy, odbyła się też druga, wieczorna jego część, gdzie wszyscy chętni, w świątecznej atmosferze, mogli skorzystać z zimowego grilla.

Mówiła Wiesława Surdyk - Fertsch, organizatorka Jarmarku, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Skokach.

Kwota, którą udało się zebrać, to 11 167,28 zł i 5 euro, co pozwoliło na przygotowanie 151 paczek dużych, rodzinnych, dla seniorów oraz 101 paczek dedykowanych dzieciom. W rozwożenie paczek włączyli się nauczyciele, pedagog szkolny oraz skoccy radni.

W spotkaniu podsumowującym Jarmark wzięli również udział: burmistrz Tadeusz Kłos oraz Blanka Gaździak – sekretarz gminy. Na spotkaniu wręczono również podziękowania i gadżety promocyjne miasta i gminy.

(Alicja Tylkowska)