Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zdjęcie aktualności Podczas Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach przełajowych biegacze z Szubina zdobyli dwa brązowe medale fot. WRFM

Podczas Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach przełajowych biegacze z Szubina zdobyli dwa brązowe medale. Byli to Oliwia Jechna (na kilometr) oraz Aleksander Kmieć (dystans 500 metrów). Pozostali plasowali się w pierwszej, drugiej i trzeciej dziesiątce.

Wśród 26 zawodników LUKS Start Nakło Weronika Kunicka zajęła drugie miejsce w biegu na półtora kilometra. Brązowy medal na dwa kilometry wywalczyła Żaneta Iglewska.

Miejsca tuż za podium na różnych dystansach: Olga Mańkowska, Hubert Stańczyk, Szymon Dąbrowski oraz Franciszek Okoniewski.