Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Pierwsza porażka Lecha Poznań w tym sezonie. "Kolejorz" uległ Śląskowi Wrocław 1:3

Zdjęcie aktualności Pierwsza porażka Lecha Poznań w tym sezonie. fot. WRFM

Lech Poznań przegrał 1:3 ze Śląskiem Wrocław w pierwszym meczu czwartej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. W 7. minucie spotkania bramkarza gospodarzy z linii rzutu karnego pokonał Robert Pich. Podopieczni Dariusza Żurawia do remisu doprowadzili w 15. minucie meczu po golu Darko Jevticia. Radość kibiców Kolejorza nie trwała długo. Minutę później Łukasz Broz zdobył bramkę na 2:1. W 27. minucie spotkania Śląsk prowadził już 3:1. Bramkarza gospodarzy ponownie pokonał Łukasz Broz.

- Nie wszyscy zawodnicy wywiązali się w należyty sposób ze swoich obowiązków w defensywie – mówił podczas pomeczowej konferencji trener Lecha, Dariusz Żuraw.

Podczas piątkowego meczu kibice "Kolejorza" zaprezentowali efektywną oprawę. Szacuje się, że na trybunach zasiadło około 32 tys. fanów.