W miniony weekend wągrowiecka drogówka zatrzymała dwóch kierowców, którzy w obszarze zabudowanym jechali o ponad 50 km/h za szybko. Obaj stracili prawa jazdy na trzy miesiące. Największe przekroczenie odnotowano w sobotę w Brzeźnie Starym. 53-letni kierowca Opla jechał 134 km/h - o 84 km/h za szybko. Był już wcześniej karany, więc dostał 5 tysięcy złotych mandatu i 15 punktów karnych. W niedzielę w Pokrzywnicy 29-latek za kierownicą Skody jechał 101 km/h - stracił prawo jazdy i otrzymał 13 punktów.
Pędził 134 km/h w terenie zabudowanym. 53-latek z Wągrowca stracił prawo jazdy
fot. WRFM
