Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Otwarto oferty na wykonanie kolejnych inwestycji w Wągrowcu

Zdjęcie aktualności Otwarto oferty na wykonanie kolejnych inwestycji w Wągrowcu fot. WRFM

Otwarto oferty na wykonanie kolejnych inwestycji w Wągrowcu. W budżecie zabezpieczono 1,2 miliona złotych na zagospodarowanie terenów przy ulicy Piaskowej z terminem realizacji 17 września bieżącego roku.


Do oceny i rekomendacji komisja przetargowa ma cztery aplikacje. Firma Sport Plus Wojciech Grzegorczuk zaoferowała wykonanie zadania za nieco ponad 824 tysiące złotych. Spółka Weran zaproponowała milion siedemdziesiąt dziewięć tysięcy. Do oceny są jeszcze oferty Zakładu Kształtowania Zieleni „Gardens” (1,6 mln złotych) oraz konsorcjum dwóch firm, które podaje kwotę około 909 tysięcy. Do wykonania są boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, park do ćwiczeń i mała architektura.


Jeżeli chodzi o budowę oświetlenia ulic: Bażantowej, Modrzewiowej, Kasztanowej, Topolowej, Leszczynowej, Sowiej oraz Kruczej to na realizację inwestycji w budżecie zabezpieczono 350 tysięcy złotych z terminem wykonania do 30 czerwca.


Firma Ragama Leszek Przybyłek z gminy Rogoźno zaoferowała wykonanie zadania za 225 360 złotych. Elektro-Tele Damian Smigielski zażądał o 430 złotych więcej. Spółka Spark zaproponowała kwotę nieco ponad 322 tysiące i była to najdroższa oferta. O umowę walcy osiem firm.
Samorządowcy są zadowoleni, ponieważ wszystkie propozycje są niższe od zabezpieczonej w budżecie kwoty.

(Cezary Kucharski)