Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na stadionie w Gołańczy rozegrano pierwsze konkurencje Turnieju Wsi

Zdjęcie aktualności Na stadionie w Gołańczy rozegrano pierwsze konkurencje Turnieju Wsi fot. Pixabay

Na stadionie przy Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym im. Świętego Jana Pawła II w Gołańczy rozegrano pierwsze konkurencje Turnieju Wsi.

Rozgrywki w piłkę nożną wygrało Czeszewo. Bezbramkowo zremisowało z Rybowem. Wygrało po serii rzutów karnych i zdobyło 40 punktów. Drugą lokatę zajęło Rybowo i zgromadziło 36 oczek.
Oleszno zremisowało z Panigrodzem 2:2. Karne zadecydowały o kolejności. Zespół z Rybowa zapisał na swoje konto 32 pkt. i zajął trzecią pozycję. Rywale czwartą.

W niedzielę siatkarki z Laskownicy Wielkiej wygrały w finale z Rybowem. Zyskały 40 punktów do klasyfikacji końcowej. Przeciwniczki dopisały sobie 36. Na trzeciej pozycji znalazły się Czesławice, więc mają w dorobku 32 pkt.
Po dwóch konkurencjach w generalce prowadzi Rybowo. Czeszewo zajmuje drugą lokatę z 10 punktami straty. Czesławice i Laskownica Wielka zgromadziły po 57 oczek i są na trzecim miejscu.

Gręziny, Chojna, Krzyżanki, Laskownica Mała oraz Lęgniszewo wystawiły tylko reprezentacje w piłce nożnej.
Za tydzień odbędzie się turniej siatkówki mężczyzn. Następnie zagrają szachiści w klubie Stodoła. Nie ma jeszcze terminu strzelania. Finał turnieju odbędzie się w niedzielę 30 czerwca.

Organizatorzy w gronie, których jest lokalny samorząd przygotowali dla uczestników kilkadziesiąt nagród rzeczowych. Wśród wszystkich zawodników, którzy wystartują w cyklu zawodów rozlosowany zostanie nowy rower.