Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie kontynuuje współpracę z Akademią Muzyczną w Poznaniu. Cykl koncertów promujących muzykę klasyczną i wokalistykę powstał z inicjatywy gnieźnieńskiego pianisty Michała Karasiewicza.
Mówiła Dominika Sochacka – Drzewiecka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie.
Koncert zaplanowano na 28 maja na godzinę 18.00.
