Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zdjęcie aktualności Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody „Konin Kramp Cup 2019” zakończyły się sukcesami jeźdźców z Damasławka i Wapna fot. WRFM

Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody „Konin Kramp Cup 2019” zakończyły się sukcesami jeźdźców z Damasławka i Wapna. W dwóch półfinałach oraz przejazdach finałowych walczyli zawodnicy klubowi oraz niezrzeszeni.

Klaudiusz Jach (Stajnia Wapno) reprezentujący Klub Jeździecki Sokół Damasławek wywalczył mistrzowski tytuł w gronie seniorów. Pojechał na Black Jacku. Pierwszego dnia pokonał parkur szybkości w najlepszym czasie bez zrzutek. W niedzielnym finale po dwóch nawrotach utrzymał pozycję lidera.

Wicemistrzostwo województwa ma w dorobku Agata Dahlke z Damasławka. Czwartą lokatę zajął kolejny jeździec Sokoła Wojciech Dahlke.

Mistrzynią Wielkopolski w grupie juniorów została Dominika Henzel (Sokół Damasławek). Jej klubowa koleżanka Marianna Kołacka na koniu Junior wywalczyła wicemistrzowski tytuł. Siostra wicemistrzyni Lena uplasowała się w najlepszej dziesiątce dzieci w kategorii kuców. Dziewczęta są zawodniczkami Sokoła Damasławek.