Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Mieszkaniec Złotowa najpierw ukradł rower, a później auto. Złodziej został już aresztowany

Zdjęcie aktualności Mieszkaniec Złotowa najpierw ukradł rower, a później auto. Złodziej został już aresztowany fot. WRFM

Dwudziestotrzylatek z powiatu złotowskiego dopuścił się kradzieży z włamaniem do firmy w gminie Krajenka. Ukradł rower, a gdy mu się znudził zostawił go kradnąc jednocześnie osobowe audi. Został aresztowany i przekazany policjantom w Pile. Za popełnione przestępstwa grozi mu do dziesięciu lat więzienia.


Mężczyzna w październiku ukradł markowy rower na jednej z pilskich ulic. Na portalu społecznościowym ukazała się informację, że został później porzucony niedaleko samochodowego komisu. Wtedy doszło tam do kradzieży auta marki Audi A6 wartego kilka tysięcy złotych. Właściciel komisu zaalarmował pilską policję, a do kradzieży samochodu doszło zabranie pieniędzy.


Śledczy powiadomili o zdarzeniu wszystkie krajowe jednostki w tym złotowskich funkcjonariuszy. Ci bardzo szybko namierzyli samochód oraz podejrzanego o kradzież w gminie Krajenka. W wyniku obserwacji znaleźli auto na wytypowanej posesji. Dwudziestotrzylatka zastali podczas zmiany tablic rejestracyjnych skradzionego auta. Okazało się, że jest znany policji z wcześniejszych wybryków.

(Cezary Kucharski)