Seniorzy z Dziennego Domu Pomocy w Szubinie zapraszają na Majówkę. Spotkanie odbędzie się w środę i potrwa godzinę.
Mówiła Marzena Lewandowska, koordynatorka projektu i pracowniczka Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie.
Spotkanie zaplanowano w godzinach 11.00-12.00. Wstęp wolny.

