Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Dobiega końca rywalizacja o mistrzowski tytuł w rozgrywkach gołanieckiej halowej lidze piłki nożnej

Zdjęcie aktualności Dobiega końca rywalizacja o mistrzowski tytuł w rozgrywkach gołanieckiej halowej lidze piłki nożnej fot. WRFM

Dobiega końca rywalizacja o mistrzowski tytuł w rozgrywkach gołanieckiej halowej lidze piłki nożnej. Sytuacja w czołówce nie jest jednoznaczna. Prowadzi Forestagri, które w 11 meczach zgromadziło 28 punktów. Przegrało i zremisowało po jednym pojedynku. Ostatnie spotkanie przyniosło liderowi komplet punktów i pięć bramek walkowerem, którego oddało Bromargo Margonin.


Martyna Gołańcz, czyli ubiegłoroczny mistrz traci trzy oczka, ponieważ przegrał dwa spotkania, a jedno zremisował. W pojedynku z Niedźwiadkami Gołańcz padły 24 gole. Martyna zdobył 14 z nich i wygrała. Dawid Poznański był autorem sześciu, Krystian Piechowiak trzech, Piotr Szarwark i Marcin Maciaszek zdobyli po dwa, a Kacper Wierzbicki jednego. Siedem bramek dla Niedźwiadków strzelił Piotr Czaczyk. Jacek Domagalski dwie i Krzysztof Dudziński jedną. Lider i wicelider zmierzą się w ostatniej kolejce.


Petunia Grylewo traci oczko do Martyny. Czwartego w generalce Wiatraka Chojna, który już zakończył rozgrywki, gdyż zagrał dwanaście razy ograła 9:3. Gole zdobywali: Łukasz Haremza, Wiktor Pawlak, Bartosz Piechowiak oraz Mateusz Kręcichwost. Bartosz i Błażej Lisieccy skutecznie trafiali dla pokonanych.


Pioruny Osada i Niedźwiadki zajmują kolejne lokaty. Mogą się jeszcze zamienić miejscami. Bromargo będzie na pewno ostatnie z jednym punktem w dorobku.

(Cezary Kucharski)