Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zaproszenie na zawody strzeleckie do Kowalewka

Zdjęcie aktualności Zaproszenie na zawody strzeleckie do Kowalewka fot. Pixabay

Na 30 marca zaplanowane zostały zawody strzeleckie w Kowalewku. Zapraszają na nie komendant Ochotniczej Straży Pożarnej Jednostki Ratownictwa Specjalnego im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Kowalewku, Krzysztof Napieralski wraz z kierownikiem Mundurowego Klubu Strzeleckiego Robertem Światłowskim.

Zarówno strzelcy oraz sympatycy strzelectwa zaproszeni są do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich na strzelnicy w Kowalewku, gdzie rozegrane zostaną konkurencje strzeleckie w kategoriach: pistolet 9mm, karabin „kałach”, strzelba 12”. Zawody zgłoszone są do kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni - broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, ogniska oraz dobrej zabawy.

Zawody 30 marca od 10.00 rozpoczynają cykl imprez sportowych na strzelnicy w Kowalewku (na wszystkich do dyspozycji: pistolet, karabin, strzelba). Kolejne 27 kwietnia, 18 maja, 29 czerwca, 27 lipca, 28 września, 26 października i 14 grudnia, wszystkie zawody strzeleckie rozpoczynać się będą o 10.00 na strzelnicy w Kowalewku.

(Sylwia Wysocka)