Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zakończyła się dziewiąta kolejka rogowskiej halowej ligi piłki nożnej

Zdjęcie aktualności Zakończyła się dziewiąta kolejka rogowskiej halowej ligi piłki nożnej fot. WRFM

Zakończyła się dziewiąta kolejka rogowskiej halowej ligi piłki nożnej. Na czele niezmiennie znajduje się Prefo Montaż. Ta drużyna z Grochowisk Księżych nie przegrała ani jednego meczu. W ostatnim okazała się lepsza od piątego Unimetu Czewujewo w stosunku 7:3. Adam Pastuszyn ustrzelił hat tricka. Pozostałe gole zdobyli: Krystian i Damian Grzesiakowie, Patryk Kubiak oraz Tomasz Gramza. Dla Unimetu Hubert Wesołowski (2), Marcin Dudziak.


W fotelu wicelidera zasiada zespół z Janowca Wielkopolskiego. Po porażce z Trans Żak Cegielnią 2:6 traci cztery oczka do prowadzącej ekipy. Marcin Kasprzak i Mateusz Nowak byli autorami bramek dla pokonanych. Dla Cegielni po dwa zdobyli Janusz Judek i Paweł Łuczak. Pozostałe Łukasz Karczewski i Mateusz Ciemnoczołowski. Trans Żak zamyka czołową trójkę. Ma już tylko cztery oczka straty do wicelidera.


Dream Team musi odrobić do tymczasowego podium dwa punkty. Ten zespół bezlitośnie, bo 9:0 ograł ostatni w rankingu Złotniki Team. Po trzy trafienia mieli na kontach Przemysław Bernard i Patryk Paluszkiewicz. Pozostałe Jakub Rochowiak, Dariusz Hejnicki oraz Sebastian Rymarkiewicz.


Szósty Brajton zbliżył się do Unimetu po zwycięstwie 5:1 nad Dachami Pawlak Gołąbki. Marcin Hałajczak oraz Tomasz Bembenek strzelili po dwa gole, a jednego Nikodem Grajek. Honorowego dla Gołąbków Damian Grzechowiak. Dachy plasują się na siódmej pozycji.

(Cezary Kucharski)