Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Zakończyła się druga kolejka rywalizacji o mistrzostwo trzeciej ligi

Zdjęcie aktualności Zakończyła się druga kolejka rywalizacji o mistrzostwo trzeciej ligi fot. WRFM

Zakończyła się druga kolejka rywalizacji o mistrzostwo trzeciej ligi. Grająca w grupie drugiej Nielba Wągrowiec po porażce z KP Starograd Gdański zremisowała 2:2 z Gwardią Koszalin. Wągrowczanie mają na koncie jeden punkt i zajmują 12 pozycję w tabeli.

Podopieczni Radosława Kołackiego i Przemysława Arendta wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie meczu. Gola z rzutu karnego zdobył kapitan zespołu Rafał Leśniewski. Jednak na przerwę nielbiści zeszli remisując pojedynek. W drugiej połowie ten sam zawodnik zdobył drugiego gola i Nielba prowadziła. Wyrównanie padło 20 minut przed końcem spotkania.
W składzie nielbistów pojawił się Przemysław Lisiecki. Jest to wychowanek Włocłavii Włocławek, z której trafił do Lechii Gdańsk. Teraz zagra przez rok na wypożyczeniu w Wągrowcu.

Dużo lepiej zaczął sezon Mieszko Gniezno. W sobotę pokonał rezerwy szczecińskiej Pogoni. Gole strzelili: Sebastian Golak, Krzysztof Biegański dwa razy z rzutów karnych Tomasz Bzdęga. Już najbliższą sobotę Mieszko zmierzy się z Nielbą na boisku rywala.