Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

„Wspomnienia z dawnej pracy” – atrakcyjny konkurs dla osób 50+

Zdjęcie aktualności „Wspomnienia z dawnej pracy” – atrakcyjny konkurs dla osób 50+ fot. materiały prasowe

Czy pamiętasz, jak wyglądały stanowiska pracy kilkadziesiąt lat temu? Dawne sprzęty, maszyny i stroje? Pokaż nam swoje zdjęcia, na których widać Twoje dawne stanowisko pracy i zawalcz o atrakcyjne nagrody!


Aplikuj.pl zaprasza wszystkie osoby po 50 roku życia mieszkające w województwach wielkopolskim i lubuskim do udziału w konkursie, w którym do wygrania są kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, gadżety i książki. Wystarczy przesłać przez formularz konkursowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie maksymalnie trzy fotografie, przedstawiające własną pracę w na przełomie XX i XXI wieku.


Fotografie można przesłać osobiście lub poprosić bliską osobę o dokonanie formalności. Konkurs odbywa się przez Internet, z zachowaniem bezpieczeństwa. Na głównej stronie konkursowej można znaleźć wszelkie potrzebne informacje oraz regulamin https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia.


Na zgłoszenia oczekujemy do 30 marca 2022 roku. Praca dzisiejszych seniorów bardzo różniła się od obecnych stanowisk. Pokażmy młodszym pokoleniom jak to było!

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Wasze Radio FM.

(materiał partnera)