Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Witkiewicz, Świętek i Kret w tym tygodniu odwiedzą Bibliotekę Publiczną Gminy Wągrowiec

Zdjęcie aktualności Witkiewicz, Świętek i Kret w tym tygodniu odwiedzą Bibliotekę Publiczną Gminy Wągrowiec fot. materiały prasowe

Biblioteka Publiczna Gminy Wągrowiec w Łeknie zaprasza na spotkania autorskie, które przygotowała w ramach "Tygodnia Bibliotek". Pierwsze z nich odbędzie się już jutro.

Będzie to okazja do porozmawiania z autorką książek obyczajowych, nazywaną „specjalistką od szczęśliwych zakończeń” Magdaleną Witkiewicz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w sali widowiskowej w Łeknie. Na czwartek zaplanowano wizytę Edyty Świętek. Specjalizuje się ona w powieściach obyczajowych, w tym historiami z wątkiem historycznym oraz sagami rodzinnymi z historią w tle. Spotkanie z pisarka zaplanowano na godzinę 18.00. Trzecim gościem Biblioteki Publicznej Gminy Wągrowiec będzie Jarosław Kret. Spotkanie z dziennikarzem zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.00.

Na spotkania obowiązują darmowe wejściówki, które można odebrać w GOK-u w Łeknie, Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu, Księgarni Locum oraz w bibliotekach w Damasławku i Gołańczy.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Wasze Radio FM.

(Maciej Januchowski)