Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Wielka gala sportów walki Slugfest 18 odbyła się w Wągrowcu

Zdjęcie aktualności Wielka gala sportów walki Slugfest 18 odbyła się w Wągrowcu fot. Slugfest

Wielka gala sportów walki Slugfest 18 odbyła się w Wągrowcu. W pierwszej parze walczył reprezentant Klubu Sportowego MMA Witkowo Wojciech Monarcha. Po zaciętej walce doznał porażki z zawodnikiem z Konina. Sędziowie trzy razy punktowali 28: 29 na niekorzyść Monarchy.


W kolejnej walce do klatki wszedł wojownik z Witkowa Adrian Horn. Podobnie jak jego rywal z Lubina nie oszczędzał się, ale ostatecznie przegrał bój z Konradem Kaczmarskim. Werdykt nie był jednogłośny.


W pojedynku bydgoszczanina Pawła Siega i Szymona Wieczorka z Witkowa arbitrzy kolejny raz nie byli zgodni. W efekcie to Wieczorek przywiózł do domu laur zwycięzcy werdyktem 2:1.


Mateusz Skibiński reprezentuje barwy klubu z Witkowa i zmierzył się z przeciwnikiem ze stolicy kraju. Doznał pierwszej zawodowej klęski. Warszawiak był lepszy zarówno w stójce, jak i parterze, więc zwyciężył tzw. latającym trójkątem.


Bezdyskusyjnym zwycięstwem reprezentanta Dojo Wągrowiec Jarosława Galuby zakończył się jego bój z konińskim wojownikiem. Sędziowie punktowali różnicą trzech i czterech punktów na jego korzyść. Po walce do klaki wszedł burmistrz Jakubowego Grodu Jarosław Berendt i złożył mu gratulacje.

(Cezary Kucharski)