Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W wągrowieckim magistracie odbyło się spotkanie burmistrza z lokalnymi przedsiębiorcami

Zdjęcie aktualności W wągrowieckim magistracie odbyło się spotkanie burmistrza z lokalnymi przedsiębiorcami fot. UM Wągrowiec

W Urzędzie Miasta w Wągrowcu odbyło się spotkanie burmistrza Jarosława Berendta z przedstawicielami lokalnego biznesu. Niemniej głównym tematem tego spotkania była Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, która wspiera rozwój przedsiębiorstw oraz reprezentuje i chroni interesy gospodarcze członków Izby.

Rozmowy z właścicielami firm prowadził Wojciech Kruk – przedsiębiorca, polityk, ekonomista i były senator, który, na rzecz udzielania pomocy w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, organizacyjnych i prawnych związanych z prowadzoną przez nich działalnością, przekazał prowadzenie swojego biznesu następcom. Prężna działaność na rzecz przedsiębiorców Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zrodziła pomysł, by oddział tejże uruchomić w Wągrowcu.

Wszystko jednak wskazuje na to, że oddział Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej powstanie w Wągrowcu, tym bardziej, że przy bogatym doświadczeniu Izba jest otwarta na współpracę z nowymi partnerami.

(Alicja Tylkowska)