Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

W piątej lidze piłki nożnej prowadzi Huragan Pobiedziska. Za chwilę o szczegółach rozgrywek

Zdjęcie aktualności W piątej lidze piłki nożnej prowadzi Huragan Pobiedziska. Za chwilę o szczegółach rozgrywek fot. WRFM

W piątej lidze piłki nożnej prowadzi Huragan Pobiedziska. Wiceliderem jest Pogoń Łobżenica, która rozgromiła nieźle spisującą się dotychczas Wełnę Skoki 7:1. Skocka ekipa jest teraz ósma. Noteć Czarnków zamyka czołową trójkę. W ostatnim pojedynku zremisowała 2: 2 z dziesiątym Orkanem Śmiłowo po bramkach Maja i Przygockiego. Dla Orkana strzelali Tatera oraz Dolny.


Tuż za podium plasuje się Zamek Gołańcz. Drużyna Łukasza Mendla zremisowała z dużo niżej notowaną Concordią Murowana Goślina 2:2. Bramki dla zamkowych były dziełem Dawida Janickiego oraz Radosława Mazurowskiego, który w 83 minucie ujrzał drugą żółtą kartkę i musiał zejść z boiska. Zamek ma jednak do rozegrania zaległy mecz. Czarni Czerniejewo lokują się na szóstej pozycji.

Wygrali 5: 1 z piętnastym Leśnikiem Margonin. Polonia jest siódma po remisie 1: 1 ze Spartą Złotów. Gola dla dwunastych w rankingu złotowian z rzutu karnego strzelił Chudziński.

(Cezary Kucharski)