Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Turniej siatkówki plażowej o puchar burmistrza miasta odbył się w Mycielewie gmina Kcynia

Zdjęcie aktualności Turniej siatkówki plażowej o puchar burmistrza miasta odbył się w Mycielewie gmina Kcynia fot. WRFM

Turniej siatkówki plażowej o puchar burmistrza miasta odbył się w Mycielewie gmina Kcynia. Wygrała gołaniecko-janowiecka para Paweł Bejnarowicz/Damian Górski. W finałowym pojedynku pokonała Mateusza Bejnarowicza i Macieja Owczarzaka (Gołańcz) w setach do dziewięciu i 12 punktów. Trzecie miejsce zajęli bydgoszczanie Łukasz Lubiewski/Jakub Machalski. Wygrali z Eweliną Krzeszewską grającą z Adrianem Brausem, czyli siatkarzami z Kcyni i Szubina. W setach pozwolili ugrać przeciwnikom odpowiednio dziewięć oraz jedenaście punktów.


Piąte miejsce wywalczyli Miłosz Wąs i Oliwier Joda ze Słupowa. Pokonali w setach do dziesięciu punktów Sandrę Pawlak i Radka Kilkowskiego (Szubin).


Pary na podium otrzymały puchary i dyplomy. Pozostałym wręczono dyplomy. Damian Górski oraz Jakub Machalski byli najlepszymi atakującymi imprezy. Za co uhonorowano ich dodatkowym dyplomem oraz statuetką.
Turniej przeprowadzono systemem grupowym do dwóch wygranych setów. Zwycięskie drużyny walczyły o pierwsze miejsce. Pozostałe o kolejne lokaty. Zawody prowadzili animatorzy sportu Jarosław Kurtysiak i Marek Sobczak.

(Cezary Kucharski)