Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Rowerowa Stolica Polski już na ostatniej prostej. Gnieźnieńscy cykliści nie zwalniają tempa.

Zdjęcie aktualności Rowerowa Stolica Polski już na ostatniej prostej. Gnieźnieńscy cykliści nie zwalniają tempa. fot. gniezno.eu

Kończy się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Na tę chwilę Gniezno plasuje się na trzecim miejscu i wszystko wskazuje na to, że tak zostanie. Cykliści z Pierwszej Stolicy Polski jednak nie odpuszczają i kręcą kilometry do końca. Nawet najmłodsi mieszkańcy wsiedli na rowery, mówi Szymon Drzewiecki koordynator akcji.

Nawet na finiszu można dołączyć do zabawy i wesprzeć Gniezno w rywalizacji. Aby to zrobić, należy pobrać aplikację Aktywne Miasta i zalogować się. W najbliższą niedzielę finałem konkursu będzie Rajd po Mieście, który wyruszy z Rynku o godzinie 18:00. Także w ostatnich minutach przed końcem zabawy planowana jest akcja na Wenei.

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski kończy się 30 czerwca o północy. Wszystko wskazuje na to, że Gniezno po raz piąty znajdzie się na podium. Tym razem spośród 53 miast znajduje się na trzecim miejscu, na ten wynik zapracowało ponad 2 tysiące osób.