Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Robert Biedroń w weekend odwiedzi Wielkopolskę w ramach kampanii wyborczej

Zdjęcie aktualności Robert Biedroń w weekend odwiedzi Wielkopolskę w ramach kampanii wyborczej fot. Robert Biedroń/ facebook

Kandydaci na urząd Prezydenta Polski jeżdżą po kraju i prowadzą kampanię wyborczą. Do wyborów Głowy Państwa zostały nieco ponad 3 miesiące, a kilometrów do przejechania jest sporo. 

W ten weekend w regionie spotykać się z mieszkańcami będzie Robert Biedroń, kandydat Lewicy. Swoją podróż po Wielkopolsce Biedroń rozpocznie od Leszna. Spotkanie zaplanowano w piątek o godzinie 12.00 w Wyższej Szkole Humanistycznej. Następnie kandydat na Prezydenta RP pojedzie do Poznania. W stolicy Wielkopolski spotkanie zaplanowano na godzinę 16.30. Odbędzie się ono w Scenie na piętrze, która mieści się przy ulicy Masztalarskiej 8. 

Sobota to drugi dzień wizyty w Wielkopolsce. Dzień spotkań rozpocznie Gniezno. Tam Robert Biedroń spotka się z mieszkańcami pierwszej stolicy w hotelu Ibis Stare Miasto. Spotkanie z gnieźnianami zaplanowano na godzinę 10.00. Następnie kandydat Lewicy uda się do Konina. Tam spotkanie z nim zaplanowano na godzinę 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury. 

Ostatnim przystankiem będzie Kalisz. Miejsce tego spotkania nie jest jeszcze znane. Wiadomo, że odbędzie się o godzinie 17.00. 

Informacje o spotkaniach oraz bilety na nie można znaleźć na stronie Roberta Biedronia na Facebooku.

(Maciej Januchowski)

 

Robert Biedroń odpowiada "Dlaczego warto żyć pod prąd?" (video)