Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Prezent dla małego odkrywcy – co kupić dziecku, które dopiero poznaje świat?

Zdjęcie aktualności Prezent dla małego odkrywcy – co kupić dziecku, które dopiero poznaje świat? fot. materiały prasowe

Wbrew pozorom, trafienie z prezentem prosto w dziecięce gusta potrafi sprawić niemały kłopot. Wiąże się to głównie z faktem stałych zmian zainteresowań młodego odkrywcy; jednego dnia może być on zafascynowany dinozaurami, a za miesiąc wymienić te olbrzymie gady na niedźwiedzie zamieszkujące naszą planetę. Z drugiej strony ciekawie jest obserwować, jak wiele pomysłów i zainteresowań na minutę może mieć jedno dziecko. Istnieje jednak pewien punkt, wokół którego oscylują zainteresowania każdego dziecka – chodzi o świat i jego zasoby. Miliony gatunków roślin i zwierząt, ciekawe miejsca oraz fascynujące kultury, tak bardzo różniące się od naszej. Nauka o tym, co dzieje się wokół jest potrzebna dziecku do rozwoju. Zastanawiając się nad idealnym prezentem dla małego podróżnika, warto postawić właśnie na poszerzanie przez niego horyzontów.

Encyklopedia natury pozwoli dziecku lepiej poznać otaczający go świat

Nie ma chyba nic ciekawszego od poszukiwań – mając przy sobie egzemplarz spersonalizowanej encyklopedii natury, dziecko może na własne oczy dowiedzieć się o istnieniu poszczególnych roślin w swoim ogrodzie, zacząć rozróżniać gatunki drzew po ich liściach czy lepiej poznać owady zamieszkujące w sumiennie plewionych przez mamę grządkach. Napisana przystępnym językiem książka, pełna kolorowych ilustracji, zachęci czytelnika do ciągłego odkrywania nowych rzeczy, pobudzając jego ciekawość. Zarówno te mniejsze, jak i trochę starsze dzieci znajdą coś dla siebie – 160 stron bogatych w wiedzę przekazaną w łatwy do zapamiętania sposób uczyni z dziecka prawdziwego botanika!

Kryształowy globus w pudełku z nadrukiem dedykowany każdemu odkrywcy

Każda podróż przynosi nowe odkrycia – nawet wodząc palcem po obrotowym globusie jesteśmy w stanie dowiedzieć się trochę o ukształtowaniu świata, podziale na kontynenty oraz wyspach, które dotychczas dziecko znało z opowieści o pirackich podbojach. Kryształowy globus wykonany w technologii grawerowania 3D jest w stanie towarzyszyć obdarowanemu przez kilkanaście dobrych lat, nie tylko jako źródło wiedzy, lecz również zapierająca dech w piersiach ozdoba. Dedykowany młodym podróżnikom, harcerzom, żeglarzom czy wszystkim miłośnikom spontanicznych wypraw z plecakiem, będzie przypominał o tym, że zawsze jest odpowiedni moment na to, by odkryć coś, czego jeszcze nie zdołał nikt inny.

Atlas świata jako dodatek do prezentu małego podróżnika

Posiadać globus to jedno. Warto jeszcze znać poszczególne kontynenty i informacje na ich temat. Spersonalizowany atlas świata dla dziecka charakteryzuje wszystkie kontynenty, a także geograficznie przybliża dziecku obraz Polski. Prezent ten, zupełnie jak powyższe, dostępny jest w Murrano – sklepie internetowym z mnóstwem pomysłów na podarunki zarówno dla małych, jak i tych większych. To, co wyróżnia firmę od reszty jej podobnych, to możliwość personalizowania każdego przedmiotu znajdującego się w ofercie. To właśnie dzięki temu klient zyskuje zupełną dowolność w dostosowaniu prezentu pod preferencje osoby obdarowywanej. Sprawdza się to zwłaszcza w przypadku, w którym stoimy przed wyborem odpowiedniego podarunku dla bliskiej nam osoby. Wachlarz opcji inspiruje, cały czas naprowadzając poszukiwaczy idealnego prezentu na właściwy trop.

(materiał sponsorowany)