Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Polacy zagrają kolejny mecz w Pucharze Narodów w Gnieźnie. Nastąpiły zmiany w harmonogramie

Zdjęcie aktualności Polacy zagrają kolejny mecz w Pucharze Narodów w Gnieźnie. Nastąpiły zmiany w harmonogramie Fot. zboiska dla PZHT

Trwa hokejowy Puchar Narodów w Gnieźnie. Niestety pogoda spowodowała zmiany w harmonogramie imprezy, a te dotyczą także meczu Polaków. 

Od 31 maja do 9 czerwca Gniezno ponownie jest stolicą, lecz tym razem hokejową. 9 ekip z całego świata rywalizuje o jedno miejsce w FIH Pro League. Wśród światowej czołówki są także Polacy.

Intensywne opady deszczu, które wystąpiły 2 czerwca, spowodowały, że spotkania Pakistan-Kanada oraz Francja-Malezja przełożono na 3 czerwca. Tym samym dokonano ważnych zmian w harmonogramie 4. dnia Pucharu Narodów. 

Co ważne, bilety zakupione na spotkania z 2 czerwca obowiązują na wszystkie mecze 3 czerwca. Procedura zwrotów jest opisana w mailach z zakupionymi biletami. Reklamacje można zgłaszać na bilety@sportigio.com.

 

Harmonogram spotkań Pucharu Narodów 3 czerwca: 

11:30 - Pakistan vs. Kanada (Grupa B)

14:00 - Francja vs. Malezja (Grupa B)

16:30 - Korea Południowa vs. Austria (Grupa A)

19:00 - RPA vs. Nowa Zelandia (Grupa A)

 

Z uwagi na czas odpoczynku dla zawodników ekip z grupy A dokonano zmian w harmonogramie na 4 czerwca i tak o 16:30 spotkają się Nowa Zelandia i Korea Południowa, zaś o 19:00 Polska i RPA. 

 

Harmonogram spotkań Pucharu Narodów 4 czerwca: 

16:30 - Nowa Zelandia vs. Korea Południowa
19:30 - Polska vs. RPA

 

Do tej pory Polacy udanie walczą w Pucharze Narodów. W meczu otwarcia biało-czerwoni postawili twarde warunki faworytowi imprezy, a więc Nowej Zelandii i przegrali 4:2, chociaż przez jakiś czas remisowali 2:2. Drugi mecz zakończył się historyczną wygraną biało-czerwonych w stosunku 1:0 nad Koreą Południową. 

Bilety na Puchar Narodów są do nabycia na www.nationscup.pl. Mecze Polaków i dwa dni finałowe będą emitowane w TVP3 Poznań i TVP Stream. Całość turnieju obejrzycie na platformie Watch.Hockey.