Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Pakiety internetu mobilnego 5G: Który wybrać?

Zdjęcie aktualności Pakiety internetu mobilnego 5G: Który wybrać? fot. materiały prasowe

Zastanawiasz się nad zakupem pakietu internetu mobilnego 5G, ale nie masz pojęcia czym kierować się podczas wyboru konkretnej oferty? Który z oferowanych pakietów sprosta Twoim potrzebom, nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu? Oto porównanie trzech, wyjątkowo korzystnych ofert sieci Otvarta.

 

Otvarta – lider innowacyjnych technologii

Firma Otvarta obecna jest na polskim rynku od roku 2004 r. W początkowym okresie działalności marka skupiała się na obsłudze klientów biznesowych, nabywając w ten sposób doświadczenie niezbędne do świadczenia swoich usług także klientom indywidualnym. Tym samym od roku 2018 z oferty firmy Otvarta korzystać mogą zarówno wspomniani już klienci biznesowi, jak i indywidualni. Aktualnie Otvarta posiada ponad 100 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Poza wysoką jakością połączeń głosowych, szybkim internetem oraz konkurencyjnymi cenami, Otvarta – jako pierwszy w Polsce operator komórkowy MVNO - oferuje możliwość stosowania ekologicznych kart SIM (eSIM).

Internet Mobilny 5G – dostępne pakiety

Firma Otvarta oddaje do dyspozycji swoich klientów nową, jesienną ofertę zawierającą aż trzy pakiety dostępu do sieci w technologii 5G. Mowa o O! SZYBKI 100 GB! + 200 GB NOC! 5G, O! SZYBKI 200 GB! + 200 GB NOC! 5G oraz O! SZYBKI 500 GB! 5G.

Pakiet O! SZYBKI 100 GB! + 200 GB NOC! 5G

Dla kogo?

Poszukujesz pakietu dopasowanego do potrzeb jednej bądź dwóch osób? Pracujesz zdalnie, często przesyłasz istotne pliki i aktywnie uczestniczysz w wideokonferencjach? A może studiujesz i dostęp do internetu wykorzystujesz głównie do nauki online, przesyłania prac, oglądania wykładów i korzystania z materiałów edukacyjnych? Chcesz bez oporów korzystać z serwisów społecznościowych, oglądać transmisje na żywo i cieszyć się najnowszymi odcinkami ulubionych seriali dostępnych na platformach streamingowych? Jeśli na którekolwiek z zadanych powyżej pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że powinieneś zdecydować się na pakiet O! SZYBKI 100 GB! + 200 GB NOC! 5G.

Co zyskujesz?

Decydując się na pakiet O! SZYBKI 100 GB! + 200 GB NOC! 5G otrzymasz:
- 100 GB transmisji danych w abonamencie za jedyne 34,99 zł/m-c
- Dodatkowe 200 GB dostępne w nocy
- Opcjonalnie stałe IP zwiększające bezpieczeństwo przesyłania danych
- Kartę SIM do urządzeń umożliwiających korzystanie z mobilnego internetu
- Dostawę kurierem za 0 zł

Pakiet O! SZYBKI 200 GB! + 200 GB NOC! 5G

Dla kogo?

Nie wyobrażasz sobie dnia bez dostępu do globalnej sieci? Regularnie organizujesz wideokonferencje, nagrywasz live, pobierasz i udostępniasz duże ilości plików multimedialnych? Pracujesz w trybie online? Poszukujesz pakietu odpowiedniego dla większej rodziny? Jeżeli tak, to zdecyduj się na pakiet O! SZYBKI 200 GB! + 200 GB NOC! 5G.

Co zyskujesz?

W ramach pakietu O! SZYBKI 200 GB! + 200 GB NOC! 5G otrzymasz:
- 200 GB transmisji danych w abonamencie za 64,99 zł/m-c
- Dodatkowe 200 GB dostępne w nocy
- Kartę SIM do urządzeń mobilnych
- Dostawę kurierem za 0 zł

Pakiet O! SZYBKI 500 GB! 5G

Dla kogo?

Stabilne połączenie internetowe to absolutna podstawa dla osób, które związały (lub mają taki zamiar!) życie zawodowe z globalną siecią. Jeśli planujesz zostać zawodowym YouTuberem, aktywnie korzystać z mediów społecznościowych i budować własną sieć społeczności, to pakiet O! SZYBKI 500 GB! 5G będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Kto jeszcze powinien po niego sięgnąć? Między innymi zapaleni gracze online, osoby korzystające z chmury lub serwisów do przechowywania danych, a także duże rodziny posiadające sporą liczbę urządzeń podłączonych do globalnej sieci.

Co zyskujesz?

W ramach pakietu O! SZYBKI 500 GB! 5G otrzymasz:
- Duży pakiet danych obejmujący aż 500 GB transmisji danych w abonamencie za 99,99 zł/m-c
- Opcjonalne pakiety Noc 100 GB lub Noc 200 GB
- Kartę SIM do laptopów, tabletów i innych urządzeń mobilnych
- Dostawę kurierem za 0 zł

Który pakiet wybierasz?

Jak widać na powyższych przykładach, nowa, jesienna oferta Otvarta to propozycja pakietów dostosowanych do dosłownie każdego użytkownika globalnej sieci. Bez względu na to ile czasu spędzasz przed ekranem komputera lub urządzenia mobilnego, w sieci Otvarta znajdziesz pakiet dopasowany zarówno do twoich potrzeb, jak i budżetu. Oglądaj filmy, przesyłaj dane, słuchaj muzyki, graj w gry online i ciesz się szybkim, stabilnym internetem dostępnym na wyciągnięcie ręki. Z siecią Otvarta to więcej niż proste!

(materiał patnera)