Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Nowe zasady w wągrowieckim Aquaparku. Obiekt dla klientów indywidualnych zamknięty

Zdjęcie aktualności Nowe zasady w wągrowieckim Aquaparku. Obiekt dla klientów indywidualnych zamknięty fot. UM Wągrowiec

Od soboty klienci indywidualni nie mogą korzystać z wągrowieckiego Aquaparku. Jest to podyktowane sytuację epidemiczną w kraju. W wydanych przez rząd obostrzeniach mowa m.in. o takich placówkach.

Jednak nie oznacza to, że Aquapark w ogóle nie pracuje. Zajęcia mogą dokończyć osoby, które wykupiły kurs pływacki, które przygotowują się do zawodów czy są uczestnikami zajęć grupowych. Mowa tu o m.in. o aquaaerobiku, zajęciach dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku czy programie aquabobas.

- Ponadto z basenu będą korzystać, tak jak do tej pory, szkoły podstawowe w ramach zajęć z wychowania fizycznego oraz kontynuowane będą lekcje w ramach programu „Umiem pływać” - poinformowała Ewa Czapul z Aquaparku w Wągrowcu.

Zawieszone zostały imprezy urodzinowe. Wyłączone z użytku zostają grota solna, jaccuzi, zjeżdżalnia i sauna. Jak zapewnia Ewa Czapul - Karnety i vouchery będą miały przedłużony termin ważności.

(Maciej Januchowski)