Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Na początku października odbędzie się kolejna edycja Nocy Zawodowców. Tym razem całkowicie online

Zdjęcie aktualności Na początku października odbędzie się kolejna edycja Nocy Zawodowców. Tym razem całkowicie online fot. WRFM

Noc Zawodowców, to inicjatywa, która od 3 lat gości w Wielkopolsce i z entuzjazmem wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego środowiska szkół kształcących w zawodach i pracodawców, będąc jednym z najważniejszych wydarzeń Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu – jednostki organizacyjnej Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru. Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 „Wielkopolska w sieci zawodów”, to wydarzenie on-line, które angażuje młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach oraz wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

"Noc Zawodowców" startuje on-line już za dwa tygodnie, w piątek 2 października o godzinie 17:00. Szczegóły i program wydarzenia na stronie: noczawodowcow.pl. Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

(Alicja Tylkowska)