Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zaprasza do udziału w dwóch ciekawych konkursach

Zdjęcie aktualności Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zaprasza do udziału w dwóch  ciekawych  konkursach fot. Alicja Tylkowska

Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zaprasza do udziału w dwóch ciekawych konkursach. Pierwszy z nich, to konkurs na filmik o Jakubowym Grodzie, który nosi tytuł „640 sekund o Wągrowcu”, natomiast drugi, to konkurs fotograficzny pod tytułem „Wągrowiec oczami mieszkańców”. Oba wydarzenia odbywają się z okazji Dni Wągrowca i 640. rocznicy lokacji miasta.

Mówi dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu, Alina Woźniak.

Film musi być opisany i zawierać następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika konkursu, nr telefonu, adres e-mail oraz tytuł filmu. Uczestnicy konkursu przesyłają materiał do 15 lipca. Organizator dopuszcza również dostarczenie filmu na nośniku (płyta DVD) do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu, przy ul. Średniej 18 . Konkurs fotograficzny również ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Wągrowca.

Zdjęcia również należy dostarczać do 15 lipca. Wszelkich informacji i pomocy udziela Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu. Szczegółów można również szukać na stronie internetowej placówki.

(Alicja Tylkowska)