Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Marlena Maląg w Gnieźnie mówiła o potrzebie zapewnienia bezpieczeństwa rodzin.

Zdjęcie aktualności Marlena Maląg w Gnieźnie mówiła o potrzebie zapewnienia bezpieczeństwa rodzin. fot. Magdalena Borowska

Ostatnia prosta przedwyborczej kampanii zaowocowała wizytą we wtorek 4 czerwca w Gnieźnie Marleny Maląg minister rodziny i polityki społecznej w poprzedniej kadencji rządu Prawa i Sprawiedliwości. Towarzyszyli jej lokalni działacze PISu, którzy zachęcali do pójścia na wybory. To właśnie sprawami społecznymi mogłaby zająć się w Parlamencie Europejskim Maląg, mówił poseł Zbigniew Dolata.

Kandydatka w swoim wystąpieniu skupiła się na bezpieczeństwie rodzin, rozumianym zarówno jako zabezpieczenie warunków materialnych, jak i godności. Takie wartości Maląg chce promować w Parlamencie Europejskim.

Polityczka mówiła też o potrzebie weryfikacji Zielonego Ładu i poszanowaniu polskich rolników. Zapewniała, że PiS nie zamierza wyprowadzać Polski z Unii Europejskiej, a jedynie walczyć o suwerenność kraju.

Marlena Maląg jest trzecia na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wielkopolskim. W ramach cyklu spotkań, w najbliższym czasie odwiedzi jeszcze Środę Wielkopolską i Śrem.