Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Marcin Trojanowski od dziś gra w barwach Nielby Wągrowiec

Zdjęcie aktualności Marcin Trojanowski od dziś gra w barwach Nielby Wągrowiec fot. MKS Nielba Wągrowiec - sekcja piłki nożnej/ Facebook

Marcin Trojanowski to zawodnik, który właśnie rozpoczął grę w Nielbie Wągrowiec. Klub poinformował dziś wieczorem (09.02) o transferze zawodnika na swoich mediach społecznościowych. 

Jeszcze niedawno Trojan grał w sparingu pomiędzy Nielbą a Iskrą Szydłowo.  

- Marcin swoje piłkarskie kroki stawiał w piłce seniorskiej stawiał w Promieniu Opalenica. Następnie rozegrał dwa sezony w młodej ekstraklasie reprezentując barwy Śląska Wrocław. W swojej bogatej piłkarskiej karierze znalazły się również takie drużyny jak: Elana Toruń, Warta Poznań, Korona Kielce, Pelikan Niechanowo, Mieszko Gniezno, Kotwicą Kołobrzeg oraz ostatnim czasy Chojniczanka Chojnice. Niegdyś dzielił szatnie z kapitanem żółto czarnych Michałem Steinke, Tomaszem Bzdęga i Patrykiem Łagodzińskim. Jego nominalna pozycja to prawo skrzydłowy. - napisano na profilu facebookowym szczypiornistów Nielby Wągrowiec.

Trojanowski ma 31 lat. Rozpoczął wraz z zespołem przygotowania do rundy wiosennej. Jak zaznaczają władze klubu to nie jedyny transfer, chcą jednak stopniować emocje. Dlatego informacje o potencjalnych nowych zawodnikach będą przedstawione w najbliższym czasie. 

(Maciej Januchowski)