Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Koncert KAYAH, Sary James i strefa kibica - to już w najbliższy weekend podczas Dni Gniezna!

Zdjęcie aktualności Koncert KAYAH, Sary James i strefa kibica - to już w najbliższy weekend podczas Dni Gniezna! fot. Magdalena Borowska

W najbliższy weekend Gniezno zaprasza na Dni Miasta. Będą atrakcje sportowe, muzyczne i kulinarne. Gwiazdą pierwszego dnia będzie KAYAH, wybitna polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek w kraju. Koncert gwiazdy wieczoru rozpocznie się w piątek o godzinie 21:00 na Placu Świętego Wojciecha. Nieco wcześniej otwarta będzie strefa Food Truck a na dużym ekranie wyświetlany będzie mecz polskiej reprezentacji. Mówi Michał Powałowski prezydent Gniezna.

W sobotę strefa gastronomiczna będzie czynna od godziny 13:00. Tego dnia występ muzyczny adresowany jest do nieco młodszej widowni. Na scenie zaśpiewa Sara James, która karierę muzyczną zaczynała już w wieku 6 lat, była uczestniczką The Voice Kids i Eurowizji Junior. Początek koncertu o godzinie 21:00. Jako support od godziny 19:00 zaprezentuje się gnieźnieńska grupa Me and Her. Dni Gniezna to jednocześnie inauguracja Królewskiego Festiwalu Artystycznego.