Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie przenosi się z Rynku do internetu

Zdjęcie aktualności Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie przenosi się z Rynku do internetu fot. WRFM

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy z powodu pandemii niestety nie dojdzie do skutku w tradycyjnej formie. By wystawcy mieli jednak szansę sprzedać swoje produkty, gnieźnieński magistrat podjął decyzję o przeniesieniu wydarzenia do przestrzeni wirtualnej.

Jarmark oficjalnie ruszy 6 grudnia, czyli w Mikołajki. Ma być wsparciem przedsiębiorców, którzy z powodu pandemii mają ograniczone działania. Na portalu społecznościowym Facebook powstanie otwarta grupa pod nazwą: “Gnieźnieński Jarmark Bożonarodzeniowy Online”. Każdy użytkownik będzie mógł zapraszać do niej znajomych, tak aby było tam jak najwięcej osób. W facebookowej grupie będą prezentowane produkty gnieźnieńskich przedsiębiorców oraz rękodzielników, którzy do tej pory mogli je sprzedawać na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Zainteresowani udziałem w Jarmarku on-line, będą mogli się zaprezentować na dwa sposoby do wyboru. Jednym z nich jest uczestnictwo w transmisji na żywo na grupie - tutaj techniczne i lokalowe warunki do przeprowadzenia takiej transmisji zapewnia Urząd Miejski. Drugi sposób, to udostępnienie notatki z opisem i zdjęciami produktów.

Posty ze zdjęciami i opisami produktów będą publikowane przez profil Królewskie Gniezno, nie będzie możliwości samodzielnej publikacji treści. Zainteresowani mogą kontaktować się numerem telefonu: 61 426 04 35/34, lub za pomocą maila: jarmark@gniezno.eu

(Alicja Tylkowska)