Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Finał II Zbiórki Karmy na rzecz psiaków

Zdjęcie aktualności Finał II Zbiórki Karmy na rzecz psiaków fot. Kuba Kosmatka
W czwartek, 19 grudnia miał miejsce finał II Zbiórki Karmy na rzecz Psiaków, które zamieszkują schronisko CYWIL w Rybowie, w gminie Gołańcz!
 
Dzięki wspaniałym słuchaczom Waszego Radia FM, dzieciom, firmom partnerskim zebraliśmy w tym roku 1500 kg wszelkiego rodzaju karmy!
 
W tym roku w naszej akcji wzięły udział Markety Mrówka w Wągrowcu oraz Mogilnie oraz Polski Dom Ubezpieczeń ze Żnina. Gigantyczne podziękowania należą się dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Wągrowca oraz Szkoły Podstawowej nr 5 ze Żnina, oraz Dyrekcji tych placówek, które odpowiedziały na nasz apel z prośbą o dołączenie do zbiórki!
 
Podziękowania składamy również panu Ryszardowi Kwiatkowskiemu ze sklepu Dokir z Gąsawy, który zebrał z klientami 350,00 zł na rzecz potrzebujących zwierzaków.
 
W schronisku Cywil w Rybowie na adopcję, na chwilę obecną czeka ponad 200 piesków, które dzięki Wam w zbliżające się święta będą mogły zajada się psimi smakołykami oraz przez kolejne kilka tygodni!
 
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY! ZA ROK NAPEWNO 3 EDYCJA, KTÓRĄ JUŻ DZISIAJ ZAPOWIEDZIAŁ NASZ CZWORONOŻNY KOORDYNATOR ZBIÓRKI, HUGO! Który również odwiedził schronisko CYWIL i złożył świąteczne życzenia swoim psim przyjaciołom, na psi sposób.
 
(Kuba Kosmatka)
 
Relacja ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żninie
Relacja ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu
Rozmowa z Dantutą Jaziną, dyrektorką Schroniska dla Psów "Cywil" w Rybowie.