Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Drużyny walczące o mistrzostwo rogowskiej halowej ligi piłki nożnej wróciły na parkiet

Zdjęcie aktualności Drużyny walczące o mistrzostwo rogowskiej halowej ligi piłki nożnej wróciły na parkiet fot. WRFM

Drużyny walczące o mistrzostwo rogowskiej halowej ligi piłki nożnej wróciły na parkiet. Rundę jesienną na prowadzeniu zakończył Inwest House Plus z kompletem zwycięstw na koncie. W nowym roku nic się nie zmieniło i lider wygrał z szóstym w tabeli Brajton 5:4. Bramki strzelali: Damian i Krystian Grzesiakowie, Roman Breliński, Patryk Kubiak, Adam Pastuszyn. Dla Brajton dwa gole zdobył Bartosz Czarnecki. Po jednym dorzucili Hubert Siwa i Sebastian Ferenc.


Wiceliderem była i jest drużyna z Janowca Wielkopolskiego. Traci trzy punkty do Inwest House. W ósmej kolejce pokonała czwarty w rankingu Unimet Czewujewo 5:3. Dwa trafienia zapisali sobie w dorobku Miłosz Maciejewski oraz Adrian Buś, a jedno Marcin Kasprzak. Dla pokonanych gole zdobyli Kacper Grzeczka, Grzegorz Ratajczak, Marcin Dudziak.


Dream Team uzupełnia czołową trójkę tracąc do lidera dziewięć oczek. W ostatnim pojedynku przegrał z piątą Trans-Żak Cegielnią 1:5. Jedynego gola zdobył Michał Kantarowski. Dla Cegielni bramki były dziełem Łukasza Karczewskiego, Marcina Sytka, Janusza Judka, Mateusza Ciemnoczołowskiego oraz Patryka Karasiewicza.


Siódmą lokatę zajmują Dachy Pawlak Gołąbki. Przegrały z ostatnim Złotniki Team 2:4. Dla ekipy ze Złotnik były to pierwsze ligowe punkty. Dwa gole zdobył Leszek Marosz, a po jednym Łukasz Mrówczyński oraz Piotr Świderski.


18 stycznia zagrają: Złotniki – Dream Team, Unimet – Inwest House, Janowiec – Cegielnia oraz Brajton z Dachami Pawlak.

(Cezary Kucharski)