Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Debiutancka powieść wągrowczanki Weroniki Karczewskiej-Kosmatki trafiła już do księgarń w całej Polsce

Zdjęcie aktualności Debiutancka powieść wągrowczanki Weroniki Karczewskiej-Kosmatki trafiła już do księgarń w całej Polsce fot. archiwum prywatne autorki

Wągrowczanka Weronika Karczewska-Kosmatka debiutuje właśnie na polskim rynku książki. Jej powieść "Pewchowa dziewczyna" miała swoją premierę w piątek (26.02).

O czym jest książka?

Pracująca w restauracji swojej mamy Basia może powiedzieć o sobie wszystko, tylko nie to, że ma w życiu szczęście. Wręcz przeciwnie: od lat towarzyszy jej myśl, że jest pechową dziewczyną.

W dniu, w którym otrzymuje od ciężko chorej ciotki ofertę pracy w hotelu na stanowisku menedżera, jej życie diametralnie się zmienia. Rzucona w wir nowych obowiązków, czuje się zagubiona, ale też zdaje sobie sprawę, że właśnie dostała od losu niepowtarzalną okazję, by wyrwać się z domu, spod skrzydeł nadopiekuńczej matki. Bez zastanowienia wyrusza wraz z najlepszą przyjaciółką do Krakowa. Czy jej dotychczasowy pech również podąży za nią? A może w końcu uda się jej przerwać złą passę, odnaleźć receptę na szczęście i znaleźć miłość?

 

"Pechowa dziewczyna" jak zapewnia wydawnictwo Novae Res jest wciagającą, pełną ciepła i optymizmu historią młodej bohaterki. 

(Maciej Januchowski)