Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Biegacze gołanieckiej grupy Team Run jak zwykle czynnie spędzili weekend

Zdjęcie aktualności Biegacze gołanieckiej grupy Team Run jak zwykle czynnie spędzili weekend fot. Pixabay

Biegacze gołanieckiej grupy Team Run jak zwykle czynnie spędzili weekend. Tym razem gościli w gminie Czerwonak i wzięli udział w biegu Wieczorna Dziewicza Góra. Dobrze spisał się Daniel Berka, który pokonał 10 kilometrową trasę w niewiele ponad 53 minuty. Zajął 19 miejsce w kategorii open. W swojej grupie wiekowej był czwarty. Zdzisław Cieślik na pokonanie tego samego dystansu potrzebował kilka minut więcej. Uplasował się odpowiednio na 33 oraz dziewiątej pozycji.

W Chodzieży zakończyła się 36 edycja biegu Grzymalitów. Gospodarz Robert Gehrke zajął szóstą lokatę w kategorii open i pierwszą w swojej wiekowej. Najlepiej spośród biegaczy gołanieckiego teamu spisał się Martin Poznański. Na pokonanie dystansu potrzebował niewiele ponad 18 minut. Był jedenasty w kategorii open, a w swojej szósty. Jan Hordych z Szamocina był dwunasty i siódmy. Zdzisław Cieślik (Gołańcz) zajął odpowiednio 95 oraz piąte miejsce.

Wągrowczanin Bartosz Fryske przybiegł na dziewiętnastym miejscu. Swojej grupie wiekowej był ósmy. Damian Szudrowicz (Margonin) był odpowiednio dwunasty i siódmy. Patryk Molecki (Janowiec Wielkopolski) ukończył bieg na 39 pozycji. W swojej grupie był dziesiąty. Damian Lech z Budzynia zajął 41 oraz dziesiątą lokatę. Wzięło udział 259 amatorów biegania.