Masz temat? Zadzwoń!!! 506 200 102

Biegacze gołanieckiej grupy Team Run doskonale wypadli podczas minionego weekendu

Zdjęcie aktualności Biegacze gołanieckiej grupy Team Run doskonale wypadli podczas minionego weekendu fot. Facebook/ Robert Torz

Biegacze gołanieckiej grupy Team Run doskonale wypadli podczas minionego weekendu. Robert Wójtych wystartował w szóstej edycji Triathlonu Czerwonak. W skrajnym upale osiągnął czas powyżej trzech godzin i 12 minut, co jest doskonałym rezultatem. Był szósty w swojej kategorii wiekowej. Jest specjalistą w tej jakże ciężkiej dyscyplinie sportu.

W Trzemesznie odbył się czwarty letni Bieg Trzech Jezior na dystansie 15 kilometrów. Był to jednocześnie puchar biegów Ośrodka Sportu i Rekreacji. Danuta Strychalska-Rysz zajęła 89 lokatę w grupie open, ale w swoje wiekowej uplasowała się na pierwszym miejscu.

Doskonale wypadł Martin Poznański, który w głównej stawce przybiegł piąty. W gronie dwudziestolatków zajął drugą lokatę. Niezmordowany Zdzisław Cieślik przybiegł, jako 14 w kategorii open. W swojej był trzeci. Marcin Rysz ukończył bieg na 107 pozycji w klasyfikacji bez podziału na grupy wiekowe. W gronie trzydziestoletnich zawodników zajął 46 lokatę.